חברת גט קר מבית גטר גרופ בע"מ, Getter Get Care (לשעבר אודיוקר)

מקדמים את השימוש בטכנולוגיות נגישות לאנשים עם לקות שמיעה

ביחד עם שותפינו העסקיים, יצרנים מובילים בתחום האודיולוגיה מרחבי העולם, אנחנו מחויבים לספק את הפתרונות והמוצרים המובילים והמתקדמים ביותר במחירים הוגנים.

אודות

חברת גט קר מבית גטר גרופ, Getter Get Care (לשעבר אודיוקר) מקדמת את השימוש בטכנולוגיות נגישות לאנשים עם לקות שמיעה. גט-קר זיהתה את הצורך בהעלאת מודעות לצורכיהם של אנשים עם לקות שמיעה ובמתן ידע על האפשרויות הטכנולוגיות הקיימות כיום לשיפור השמיעה, אשר יכולות לתרום תרומה של ממש לשיפור איכות חייהם.  

ירידה בשמיעה הינה אחת משלוש בעיות הבריאות השכיחות ביותר אצל אנשי מבוגרים, והיא בעלת השפעות חשובות על מצב הפיזי והנפשי. זאת בעיקר בשל ההשפעה המכרעת שלה על התקשורת, וכתוצאה מכך על התפקוד היומיומי ואיכות החיים. במסגרת פעולתה גט-קר מעסיקה קילנאי תקשורת לבחינה מקצועית של כל המוצרים ולהדרכות במרכזי יום, דיור מוגן ומסגרות שונות.

גט-קר הינה ספק לארגוני הבריאות הגדולים והמובילים בישראל, למשרד הביטחון ולמרבית מכוני השמיעה, ואנו ידועים ברמת השירות הגבוהה, איכות המוצרים והמחיר התחרותי שאנו מציעים ללקוחותינו.

ביחד עם שותפינו העסקיים, יצרנים מובילים בתחום האודיולוגיה מרחבי העולם, אנחנו מחויבים לספק את הפתרונות והמוצרים המובילים והמתקדמים ביותר במחירים הוגנים.

מקור ההשראה והמוטיבציה שלנו היא ההשפעה החיובית של הטכנולוגיות שלנו על היכולות של הלקוחות לשמוע וליהנות מעושר שמיעתי מלא.